O nas

Start

Ogłoszenia

Kontakt

Statut ośrodka

Akty prawne

Struktura organizacyjna

Przetargi

Stowarzyszenia

Otwarte drzwi

Grupy wsparcia

Niezapominajka

Tęcza

Stokrotki

Niepełnosprawni

Klub Integracji Społecznej

Program Operacyjny Kapitał Ludzki

Pomoc

Świadczenia społeczne

Usługi opiekuńcze

Zespół wsparcia pracy socjalnej

Dodatek mieszkaniowy
Dodatek energetyczny

Świadczenia rodzinne

Fundusz alimentacyjny

Dokumenty do pobrania





 
  • Kierownik
  • Zastępca kierownika
  • Księgowość( gł. księgowa p. Jolanta Kowalik)
  • Sekcja świadczeń rodzinnych ( kier. sekcji p. Jolanta Duła)
  • Sekcja obsługi funduszu alimentacyjnego( kier. sekcji- p. Zofia Rabiej)
  • Zespół pracy socjalnej( pracownicy socjalni- koordynator zespołu p. Beata Porębska)
  • Stan. pracy ds. świadczeń pomocy społecznej ( p. Renta Kaźmierczyk )
  • Stan. pracy ds. dodatków mieszkaniowych ( p. Katarzyna Kliber-Sokolińska)
  • Stan. pracy ds. obsługi finansowej POKL( p. Magdalena Witkowska)
  • Stan. pracy ds. kadr ( p. Urszula Szonszor)
  • Asystent rodziny (p. Gabriela Soboń, p. Justyna Kolańska)
  • Sekretariat
  • Miejska Świetlica Środowiskowa „Bezpieczna Przystań” ( kier. p. Arkadiusz Płóciennik)
  • Klub Osób Niepełnosprawnych Psychicznie , ich Rodzin i przyjaciół „Niezapominajka”
  • Klub Wsparcia dla Osób Starszych „Tęcza”.
  • Punkt konsultacyjno-Informacyjny dla Osób Niepełnosprawnych ( p. Grażyna Stawecka)
  • Radca prawny
  • Informatyk
     

Podział pracowników socjalnych


   1.  Rejon I: p. Grażyna Stawecka

  • Gen. Józefa Bema, Gen. Zygmunta Berlinga, Cicha, Emilii Plater, Hanki Sawickiej, mjr Hubala, Księżnej Anny, Karola Kurpińskiego, Mieczysława Karłowicza, Mikołaja Kopernika, Leśna, Gen. Stanisława Maczka, Stanisława Moniuszki, Feliksa Nowowiejskiego, Michała Ogińskiego, Polna, Kazimierza Pułaskiego, Ignacego Paderewskiego, Racisław, mjr Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Karola Szymanowskiego, Wiejska, Henryka Wieniawskiego, Władysława Żeleńskiego, Żwirki i Wigury, Księżnej Zofii, Jana z Maszewa, Słoneczna, Leopolda Okulickiego, Tkacka.

   2.  Rejon II: p. Beata Porębska

  • Adolfa Dygasińskiego, Juliana Fałata, Franciszkańska, Flisacka, Artura Grottgera, Hotelowa, Kanałowa, Kościelna, Wojciecha Kossaka, Kowalska, Krótka, Marii Konopnickiej, Letnia, Jana Matejki, Plac Tadeusza Kościuszki, Pocztowa, Ratuszowa, Sportowa, Ścienna, Romualda Traugutta, Wałowa, Wojsk Ochrony Pogranicza, Wiosenna, Chabrowa, Nagietkowa, Makowa, Fiołkowa, Józefa Chełmońskiego, Ks. Jerzego Popiełuszki, Kardynała Ignacego Jeża, Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

   3.  Rejon III: p. Barbara Jędraszczyk

  • Aleje Wojska Polskiego, Brzozowa, Jana Henryka Dąbrowskiego, Łąkowa, Morska, Osadnicza, Portowa, Rzeczna, Spławie, Spokojna, Gen. Józefa Sowińskiego, Wierzbowa, Dębowa, Wiśniowa, Zacisze, Akacjowa, Miodowa.

   4.  Rejon IV: p. Marta Łuczków

  • Józefa Chłopickiego, Długa, 1 MAJA, Adama Mickiewicza, Nadbrzeżna, Plac Zamkowy, Podzamcze, Powstańców Warszawskich, Przemysłowa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Rynkowa, Juliusza Słowackiego, Szpitalna, Juliana Tuwima, Józefa Wybickiego, Stanisława Wyspiańskiego 5, Zamkowa, Kolejowa, Witolda Lutosławskiego

   5.  Rejon V: p. Marta Stosik

  • Fryderyka Chopina, Hieronima Fiodorowa, Stanisława Wyspiańskiego ( oprócz nr 5)

   6.  Rejon VI: p. Edyta Kwiecień

  • Królowej Jadwigi, Marii Curie Skłodowskiej, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Wenedów, Stefana Żeromskiego

   7.  Rejon VII: p. Dorota Piosik-Kunowska

  • Świętej Gertrudy, Bogusława X, Gen. Stefana Roweckiego, Okrężna, Stodolniana, Zielona, Młyńska, Ojca Damiana Tynieckiego, Sami Swoi, Turystyczna, Al. Jana Pawła II, Darłówko